دوشنبه 02 مرداد ماه 1396
   

به پرتال جهاد کشاورزی شهرستان نجف آباد خوش آمدید ***   کشاورزی، بسترساز پیشرفت و آبادانی

asl

آخرین وضعیت آب و هوا

توصیه های کشاورزی

براساس پیش بینی اداره هواشناسی شهرستان نجف آباد

  جستجو در اخبار
جستجو 

95/10/18

کسب رتبه برتر کشوری توسط شهرستان در صنایع تبدیلی و تکمیلی توسط شرکت تاپ مینا آمل


مهندس مجتبی مطهری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نجف آباد از کسب رتبه برتر ملی در بخش صنایع کشاورزی توسط این شهرستان خبر داد.  

ایشان افزودند: یکی از بهترین روش های توسعه اشتغال و افزایش درآمدهای غیر کشاورزی در مناطق روستایی، ایجاد و توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی و صنایع روستایی است. در همین راستا شرکت تاپ مینا آمل به مدیر عاملی آقای علیرضا منصوریان به عنوان تولید کننده نمونه بخش کشاورزی در سطح ملی توانست رتبه برتر صنایع تبدیلی و تکمیلی زراعی را در کشور بخود اختصاص دهد.

لازم بذکر است شرکت تاپ مینا آمل- سهامی خاص است و به منظور تولید و فراوری انواع غذاهای گوشتی و غیر گوشتی آماده و نیمه آماده در استان مازندران با سرمایه اولیه یک میلیارد و پانصد و شصت و هفت میلیون و پانصد هزار ریال شروع به فعالیت نمود و با توجه به توسعه  فعالیتها و پیشرفتهای در شهرستان نجف آباد نیز این شرکت احداث و مشغول به تولید مواد غذایی شد. شرکت صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی تاپ مینا در سال 92 تاسیس و در کیلومتر 5 جاده جوزدان واقع شده است . این شرکت با سرمایه ثابت 22807 میلیون ریال در زمینی به مساحت 10700 متر مربع و زیر بنای 6000 متر مربع قادر به تولید محصولات مختلفی از جمله سیب زمینی نیمه آماده منجمد، آرد و پرک سیب زمینی، انواع مربا، انواع مارمالاد، انواع سبزیجات منجمد و .....می باشد. در این فاز، شرکت توانسته است با تولید سالیانه 3600 تن انواع محصولات ، 108 نفر اشتغالزایی نماید.

نظر شما درباره اين خبر:
  ارسال   صرفنظر  
بازگشت
اخبار شهرستان نجف آباد
RSS
 
06:25 --26/04/96 --
تهیه فیلم آموزشی ترویجی در خصوص زنبور عسل

با توجه به اینکه شهرستان نجف آباد رتبه اول ساخت ادوات زنبورعسل در کشور و بالاترین رکورد تعداد کندو برای هر زنبوردار و همچنین بیشترین تعداد کندو در استان را دارا میباشد مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نجف آباد با همکاری شرکت تعاونی زنبورداران .....

12:28 --19/04/96 --
جلسه ارائه گزارشکار کارشناسان مسئول پهنه بندی با حضور نماینده آموزش و ترویج سازمان

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نجف آباد در روز دو شنبه جلسه ی ویژه  کارشناسان پهنه بندی با حضور نماینده محترم اداره آموزش و ترویج سازمان جهاد کشاورزی، سرکار خانم مهندس مهرداد در محل دفتر آموزش و ترویج مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان برگزار گردید .

08:58 --10/04/96 --
آغاز کاشت ذرت علوفه ای در نجف آباد

به گزارش مهندس بهادری، مسئول زراعت مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نجف آباد، کشت ذرت علوفه ای در شهرستان شروع گردیده که ....

08:57 --10/04/96 --
برداشت گندم

گندم به خاطر نقش مهمی که در عرصه سیاسی و اقتصادی کشورها به خصوص کشورهای در حال توسعه ایفا می‌کند بعنوان یک محصول استراتژیک در تمام دنیا به حساب می‌آید.

08:55 --10/04/96 --
تشویق و ترغیب کشاورزان به کشت جایگزین برنج

در راستای اجرای پروژه های مقابله با بحران خشکسالی و افزایش بهره وری آب و استفاده بهینه از منابع آبی و ظرفیت‌های موجود، کارشناسان اداره تولیدات گیاهی ....

08:53 --10/04/96 --
برداشت تریتیکاله در شهرستان نجف آباد

مهندس بهادری مسئول زراعت شهرستان نجف اباد اعلام و عنوان کرد: در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، کشت محصولات جایگزین با نیاز ابی کم و عملکرد بالا و کشت ارقام جدید در شهرستان با گیاه تریتیکاله محقق شد.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
  RSS اخبار سازمان جهاد کشاورزی اصفهان با فرمت
ورود |عضويت
  نظرسنجي  
 
نظر شما در مورد پرتال جهاد کشاروزی نجف آباد چیست؟

 

تعداد جوابها : 276

عالی : 64%
خوب : 13%
متوسط : 3%
ضعیف : 20%

  ارسال  
  كاربران برخط  
 
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 18
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 18

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 639905
Visitors بازديد هاي امروز: 34
Visitors بازديد هاي ديروز: 365

فعال در اين زمان كاربران فعال:
Copyright (c) 1396/05/02 پرتال مديريت جهاد كشاورزی شهرستان نجف آباد
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا