چهارشنبه 30 خرداد ماه 1397
   
Module Border Module Border
  شرح خبر 
95/09/30

جلسه کارگروه آب کشاورزی و منابع طبیعی در فرمانداری شهرستان


به گزارش مهندس منتظری مسئول واحد طرح و برنامه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نجف آباد، جلسه کارگروه آب کشاورزی و منابع طبیعی در روز چهار شنبه راس ساعت 10 صبح در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل گردید.

به گزارش مهندس منتظری مسئول واحد طرح و برنامه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نجف آباد، جلسه کارگروه آب کشاورزی و منابع طبیعی در روز چهار شنبه راس ساعت 10 صبح در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل گردید. در این جلسه معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، معاون برنامه ریزی و عمران فرمانداری، مدیر جهاد کشاورزی، رئیس بانک کشاورزی، رئیس اداره هواشناسی، رئیس اداره منابع طبیعی و  روءسای سایر ادارات شهرستان حضور داشتند.

 در این جلسه پس از قرائت آیاتی از کلام الله مجید و خوش آمد گویی به حضار ابتدا مهندس مطهری مدیر جهاد کشاورزی در خصوص مصوبات جلسه قبل، پیگیری های صورت گرفته، مزایا و معایب اجرای طرح ملی کاهش سن و وزن کشتار مرغ گوشتی از ابتدای آذر ماه و نیز مباحثی از جمله کشت پاییزه محصولات کشاورزی با نیاز آبی کم، کاهش منابع آبی و بیمه محصولات کشاورزی را عنوان نمودند.

منتظری افزود: در پایان جلسه پس از بحث و تبادل نظر موارد زیر مقرر شد:

با توجه به اجرای طرح ملی کاهش سن و وزن کشتار مرغ گوشتی با نظارت شبکه دامپزشکی، شرکت تعاونی مرغداران و کشتارگاه ها از اوایل آذر موظف به تحویل مرغ با وزن 1.8 کیلو گرم و حداکثر لاشه 2.2 کیلوگرم عرضه گردد. همچنین اداره امور آب با توجه به ضوابط و قوانین برخورد قاطع با چاه های غیر مجاز اعمال و نتیجه را کتبا به فرمانداری اعلام نماید. با توجه به کاهش منابع آبی اطلاع رسانی و آموزش های لازم همچون سنوات گذشته در خصوص جایگزینی روشهای آبیاری تحت فشار و انجام کشت های جایگزین با نیاز آبی کم ترویج گردد. 

استفاده از اين خبر بدون ذكر منبع ممنوع است
نظرات شما
افزودن نظر شما
ارسال نظر
بازگشت
Module Border Module Border
ورود |عضويت
  كاربران برخط  
 
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 11
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 11

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 850262
Visitors بازديد هاي امروز: 25
Visitors بازديد هاي ديروز: 375

فعال در اين زمان كاربران فعال:
Copyright (c) 1397/03/30 پرتال مديريت جهاد كشاورزی شهرستان نجف آباد
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا